TUSCOLANA

Piazza Quinto Curzio 5, Rím, Taliansko

Apartmán sa nachádza na 5. poschodí uprostred pokojného námestia, piazza Quinto Curzio, len pár metrov od stanice metra linky A SUBAGUSTA. Metro je v Ríme veľmi pohodlný a rýchly dopravný prostriedok, cez deň jazdí v pravidelných 2-3 minútových intervaloch. Zo zastávky Subagusta, je to do centra k stanici Termini len 15 minút, k známym Španielským schodom 20 min. a bez prestupovania linkou A sa dá dopraviť aj k Vatikánským múzeám a na nám. sv.Petra, k Bazilike sv. Jána v Lateráne (Basilica di San Giovanni in Laterano) či k Fontáne di Trevi…

Vedľa apartmánu sú reštaurácie, potraviny, pekárne… a neďaleko je tiež známa VIA TUSCOLANA, ulica dlhá niekoľko km s množstvom obchodov, kde si prídu na svoje všetci tí, ktorých zaujíma móda.

Apartmán o rozlohe cca 70 m2 pozostáva z 2 priestranných izieb, kuchyne a kúpelne. Kapacita apartmánu je 4/5 osôb a je ideálny pre páry, rodiny a priateľov. Je výhodný tiež pre tých čo pricestujú do Ríma autom, keďže neďaleko apartmánu sú parkovacie miesta bez poplatku. Ďalšou výhodou je blízkosť letiska Ciampino. Vedľajšia stanica metra je slávne filmové štúdio CINECITTA´ tzv. Európsky Hollywood, kde sa točia známe talianské filmy.

AKO SA K NÁM DOSTANETE

Z LETISKA CIAMPINO:

Nasadnite na autobus, ktorý jazdí k metru stanice ANAGNINA – konečná zastávka metra linky A. Presadnite na metro a vystúpte na druhej zastávke SUBAGUSTA, pokračujte na piazza Quinto Curzio, kde sa na č.5 nachádza apartmán.

Z LETISKA FIUMICINO:

Nasadnite na vlak, ktorý vás odvezie na stanicu Termini. Tam nastúpte na metro linky A v smere Anagnina a po 15 minútach vystúpte na zastávke SUBAGUSTA. Po pár metroch dôjdete na piazza Quinto Curzio, kde sa nachádza apartmán.


mapa