TIBURTINA

Via Bartolomeo Massalongo 5, Rím, Taliansko

Apartmán na via Bartolomeo Massalongo sa nachádza v univerzitnej časti, v blízkosti stanice Tiburtina a zastávky metra Pietralata. Táto linka metra B vás odvezie priamo ku Koloseu alebo k hlavnej vlakovej stanici Termini. Toto ubytovanie je svojim umiestnením ideálne pre tých, ktorí priletia na letisko Fiumicino. Vzdialenosť od historického centra dopravnými prostriedkami je cca 20 min.

Tento apartmán sa nachádza v tichej oblasti, ďaleko od každodenného mestského ruchu, v ktorej bývajú talianske rodiny, a tak sa vám ponúka možnosť vychutnať si tu pravú taliansku atmosféru. Pozostáva z dvoch dvojposteľových a jednej trojposteľovej izby, každá s vlastným sociálnym zariadením. V apartmáne sa nachádza spoločná kuchyňa, ktorá vám môže počas pobytu poslúžiť na prípravu vašich raňajok alebo a rôznych iných jedál.

Ubytovanie v tomto apartmáne je vhodné pre vyznávačov pohodlného, pokojné a autentického spôsobu ubytovania s jednoduchým prepojením s historickým centrom Ríma.

AKO SA K NÁM DOSTANETE

Z LETISKA CIAMPINO:

Nasadnite na autobus, ktorý smeruje na stanicu Termini – máte na výber niekoľko spoločností- potom prestúpte na metro (linka B) v smere REBIBBIA a vystúpte na stanici PIETRALATA. Na námestí nasadnite na autobus číslo 211 v smere MONTECIMONE a odvezte sa na zastávku MASSALONGO , siedmu v poradí (blízko zastávky je napr. predajca aut a predajňa Eurospin.) Apartmán sa nachádza oproti zastávke na via Bartolomeo Massalongo číslo 219.

Z LETISKA FIUMICINO:

Nastúpte do vlaku a odvezte sa na zastávku TIBURTINA. Pri McDonald´s počkajte na autobus číslo 211 a vystúpte na zastávke MASSALONGO – apartmán sa nachádza oproti.

Z DIAĽNICE:

Z diaľnice odbočte na Raccordo annulare (číslo 13) a pokračujte v smere Tiburtina – centro, pri obchodnom centre Panorama odbočte doprava na ulicu PIETRALATA. Apartmán sa nachádza na konci ulice – na čísle 219.


mapa