GARBATELLA

Via Luigi Lasagna 11,Rím, Taliansko

Samostatný apartmán na 4. poschodí na Via Luigi Lasagna 11 o celkovej rozlohe 67 m2 pozostáva z chodby, samostatnej kuchyne, obývačky, dvoch spálni a kúpeľne. Nachádza sa neďaleko od stanice metra linky B – GARBATELLA, 1 zastávku metra od Baziliky sv. Pavla (smerom ku konečnej stanici B – LAURENTINA). Opačným smerom je zastávka PIRAMIDE, odkiaľ napr. jazdia vlaky k moru, následujúcimi zastávkami sú CIRCO MASSIMO a KOLOSEUM, ktoré je od apartmánu dostupné aj peši (20-25 min.)

Apartmán má výhodnú polohu pre tých, čo priletia do Ríma na letisko Fiumicino, keďže z letiska jazdi vlak na stanicu Roma – Ostiense, čo je cca 10 min. peši od apartmánu a je vhodný aj pre tých, čo pricestujú do Ríma autom, keďže pred apartmánom je možné parkovať auto zadarmo.

AKO SA K NÁM DOSTANETE

Z LETISKA CIAMPINO:

Nasadnite na jeden z autobusov, ktoré jazdia na stanicu TERMINI (napr. spoločnosti Shuttlebus, Terravision) Na stanici Termini vezmite metro modrej linky B v smere LAURENTINA a vystúpte na 5-ej zastávke GARBATELLA.

Z LETISKA FIUMICINO:

Nasadnite na vlak FR1, ktorý jazdí v pravidelných 15-minútových intervaloch a vystúpte na stanici ROMA OSTIENSE. Cesta vlakom trvá 30 minút. Stanica Ostiense sa nachádza len cca 10 minúť peši od apartmánu.


mapa